17 вересня 2018 року в Мар’їнському районному центрі зайнятості   відбувся інформаційний семінар для безробітних «Безпечна міграція. Безпечне працевлаштування. Запобігання торгівлі людьми», який  проводився тренером Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок. Метою семінару було  інформування безробітних  про ризики,  на які наражаються українці, що шукають роботу за кордоном, причини, форми та ознаки торгівлі людьми. 

Тренер  Ліги   розповіла про шляхи потрапляння різних категорій громадян в ситуацію торгівлі людьми та небезпечні наслідки, познайомила з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

 Під час семінару безробітні переглянули відеофільм «Життя на продаж», який яскраво висвітлює проблему, наглядно демонструє основні групи елементів поняття торгівлі людьми: методи вербування, транспортування, способи утримання та типові форми експлуатації людей в умовах сучасного рабства.   

 Учасники семінару активно обговорювали проблемні питання, та дійшли висновку, що ця проблема може торкнутися кожного, тому важливо знати, як захистити себе, як діяти у складній ситуації, до кого звернутись за допомогою. Попереджений - значить захищений!