21 вересня в приміщенні   ЗОШ I-III ступенів №13  м.Українськ провідним фахівцем з питань зайнятості  Селидівського міського центру зайнятості Анною Карпенко  проведений профінформаційний семінар для працівників закладу освіти. В заході взяли участь 7 педагогів – класних керівників.

Одним із напрямків діяльності служби зайнятості є проведення постійної профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл. В сучасних умовах це важлива і необхідна справа, тому що далеко не кожна людина може зробити правильний вибір майбутньої професії.

Фахівець  служби зайнятості розповіла  про послуги, що надає служба зайнятості учнівській молоді та їх батькам в  питаннях професійного вибору майбутніх випускників.

Презентувала педагогам безкоштовний додаток  для системи Android - «Центр професійної орієнтації» ,  розповіла про можливості, що відкриваються перед його користувачами.

Результатом  проведеного заходу з класними керівниками став чітко сформований план співпраці в питаннях профорієнтації молоді старшої учнівської ланки.