21 березня на базі Волноваського районного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб та представників середнього та малого бізнесу за участю Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні.

З вступним словом на заході виступив в.о. директора центру зайнятості Юрій Кучеренко, який нагадав присутнім про можливість започаткування власної справи за допомогою служби зайнятості та про додаткові привілеї при працевлаштуванні окремих категорій громадян для роботодавців.

Юрист Представництва Данської Ради у справах біженців Оксана Чекменёва поділилась інформаційними матеріалами та ознайомила присутніх з грантовими програмами від Данської Ради у справах біженців (на професійне навчання, створення або розширення бізнесу). Також слухачі дізнались і про додаткові можливості працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб та повернення роботодавцеві державою коштів (заробітної плати, ЄСВ, професійне навчання працівника-переселенця). Також під час зустрічі фахівець Данської ради розповіла присутнім і про можливість отримання безкоштовної юридичної допомоги (тел. гарячої лінії - +380958613095).

Семінар пройшов у формі діалогу. Учасники заходу отримали відповіді на всі свої запитання. Бажаючим були надані також індивідуальні консультації.