Детінізація заробітної плати та оформлення трудових відносин у правовому полі – ці два питання були у фокусі уваги під час онлайн-семінару, організованому фахівцями Слов’янського міського центру зайнятості для роботодавців за участі соціальних партнерів. 

До заходу було запрошено близько 30 приватних підприємців, бухгалтерів та представників кадрових служб Слов’янського регіону.

Під час онлайн-семінару присутні мали можливість через платформу Zoom поспілкуватися із начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Управління економіки та інвестиційного розвитку Слов’янської ВЦА Сергієм Скрипниченко та заступником начальника відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб  номер 1 Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Наталією Воробйовою. Вони відповіли на низку запитань, які цікавили слухацьку аудиторію.

 Учасників зустрічі поінформували про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту, головні їх атрибути, переваги та недоліки. Спікери акцентували увагу присутніх на ризиках неофіційного працевлаштування. Зокрема мова йшла про позбавлення працевлаштованого права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсація у разі тимчасової непрацездатності.

Бесіда визвала жвавий інтерес у присутніх представників бізнесу та пройшла у вигляді дискусії, що надало можливість учасникам отримати чіткі відповіді на нагальні питання від фахівців державних установ.

Слов’янський міський центр зайнятості планує проводити такі онлайн зустрічі і надалі.

Всеукраїнська база вакансій на Telegram каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» worknowdcz - https://bit.ly/38Z2E6I.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh.

Телефони «гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.