Спеціалісти Слов’янського міського центру зайнятості, які тимчасово виїхали з рідного міста до інших територіальних громад, наразі активно відвідують і долучаються до заходів, присвячених проблемам інших внутрішньо переміщених осіб.

Так, в жовтні заступниця директора Слов’янського центру зайнятості Любов Савченко взяла участь у семінарі-тренінгу для безробітних переселенців, що знаходяться на обліку в Черкаському міському центрі зайнятості. Також до участі були запрошені представники партнерських організацій ГО «Асоціація «Відродження та розвиток» і Черкаська молодіжна рада.

Під час зустрічі переселенці отримали більш детальне уявлення про соціально-економічну характеристику Черкаської  територіальної громади та можливості скорішого інтегрування у нову спільноту. Пані Любов розгорнуто розповіла про одну з таких можливостей  - працевлаштування на одне з місцевих підприємств. Вона ознайомила присутніх з роботою Слов’янського центру зайнятості в умовах дії воєнного стану, з особливостями дистанційного надання соціальних послуг незайнятому населенню та послуг з підбору підходящої роботи на території Слов’янської громади.

Окрім інформаційної складової, захід передбачав тренінгову частину, в ході якої учасники набули необхідні навички з пошуку роботи і впевненої самопрезентації.