Незважаючи на перебіг подій в країні, фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості забезпечуючи клієнтів служби зайнятості якісним сервісом та наданням широкого спектру послуг. Так, 10 листопада відбувся вебинар для роботодавців на теми: «Легалізація зайнятості» та  «Послуги Державної служби зайнятості для роботодавців».

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Валерія Доценко нагадала роботодавцям, що використання нелегальної робочої сили, не укладення чи несвоєчасна реєстрація трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками є порушенням законодавства про працю і передбачає адміністративну відповідальність.

«Найважливішою складовою соціальної стабільності та захищеності робітників є легальна зайнятість, виплата гідної заробітної плати, і, в подальшому, забезпечення найманим особам гідного пенсійного забезпечення», - наголосила пані Валерія.

Також вона поінформувала присутніх про особливості та підходи в обслуговуванні клієнтів служби зайнятості в умовах воєнного стану та подякувала роботодавцям за співпрацю зі службою зайнятості.

Окрім цього, присутніх ознайомили з послугами служби зайнятості для роботодавців.