Сьогодні, 20 січня, пройшов інформаційний онлайн-марафон «Презентація професій Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Участь у заході взяли майже 500 осіб з числа пошукачів роботи та роботодавців.

Під час онлайн-презентації відбулось знайомство з навчальною базою, майстернями та лабораторіями Одеського ЦПТО. Навчальний процес проходить на сучасному обладнанні, з використанням інноваційних методів і технологій навчання дорослого населення у найкоротші терміни.      

Учасники дізналися про актуальні професії, за якими є можливість пройти навчання або підвищити кваліфікацію. Окрім цього, були продемонстровані комфортні умови проживання в гуртожитку центру, у якому слухачі будуть перебувати під час навчання.

«Здобуття нових знань та навичок вкрай актуальні для громадян, які переїхали, рятуючись від війни. В нових громадах не завжди затребувані ті професії, за якими переселенці працювали раніше. Саме тому доречними є пропозиції від Одеського ЦПТО отримати нові компетенції, які стануть запорукою вдалого працевлаштування», - зазначила директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

Роботодавці, що взяли участь у заході, виявили готовність до співробітництва зі службою зайнятості з питань профпідготовки своїх працівників.

Долучайтесь до подальших онлайн-презентацій, дізнавайтесь про можливості отримання професійної освіти та впевнено крокуйте до своєї мети.

Запис онлайн-марафону «Презентація професій Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» можна подивитись за посиланням: https://youtu.be/8CMtkyXKqW4

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh.

Call-центр Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.