21 березня у Краматорському коледжі Донецького державного університету економіки та торгівлі ім. М.Туган-Барановського відбулася зустріч студентів навчального закладу, які незабаром стануть випускниками, та провідного фахівця з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості. Мета заходу – ознайомити студентів з електронними послугами служби зайнятості: відеорезюме, он-лайн співбесідою з роботодавцем, мобільним додатком «Центр професійної орієнтації», використанням QR-кодів та проінформувати про створення “Кадрового резерву”, де будуть розміщуватися відеорезюме пошукачів роботи для зручного користування роботодавцями.

Присутнім була надана інформація про правила складання резюме та відеорезюме, про ведення телефонної розмови з роботодавцем, про підготовку до особистої співбесіди перед прийомом на роботу. Також студенти ознайомились з можливостями мобільного додатку «Центр професійної орієнтації».

Всім присутнім було запропоновано відвідати Краматорський міський центр зайнятості та скористатись консультацією фахівців.