12 червня фахівці Волноваського районного центру зайнятості та відділу у справах сім’ї,  молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації провели профінформаційний масовий захід для представників молодіжного центру «Оріана» с використанням мобільного центру профорієнтації.

Фахівець з профорієнтації Ірина Струкова  відкрила захід та розповіла усім присутнім про послуги центру зайнятості, про мобільні додатки «Центр профорієнтації», «Центр розвитку підприємництва» та «Довідник послуг та пільг учаснику АТО», які кожен може безкоштовно завантажити з Google Play. Також надала інформацію про запровадження новітніх форм роботи (відеорезюме, онлайн-співбесіда), продемонструвала анімаційні профорієнтаційні відеоролики, ознайомила присутніх з типовими помилками у виборі професії, проінформувала про можливість проходження профорієнтаційного тестування за допомогою АРМ «Профконсультант» на базі центру зайнятості.

Фахівець з питань зайнятості Григорій Паскал розповів про стан ринку праці району та актуальні вакансії, відповів на загальні питання представників молодіжного центру.

Виконуючий обов’язки начальника відділу у справах сім’ї,  молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації Артур Полянчич розповів усім бажаючим, в яких вузах краще навчатися спортивним професіям та про перспективи розвитку спортивної діяльності.

У заході прийняли участь 15 представників молодіжного центру «Оріана».