Минулого тижня у Вугледарському міському центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід  для учнів 9 класів загальноосвітньої школи №2  м. Вугледара. Під час заходу школярів ознайомлено зі світом професій, зокрема з тими, які користуються попитом на ринку праці, інформацією про можливість здобуття робітничих професій, соціальними послугами, які надає служба зайнятості молоді.

Фахівець з профорієнтації Загайнова Олена ознайомила учасників з «Куточком школяра» та детально розповіла яку інформацію учні можуть отримати за допомогою цього простору. Звернула увагу на те, що у школярів є можливість самостійно пройти тестування за допомогою АРМ «Профконсультант», «Magellano університет» та безкоштовного додатку на Android «Центр професійної орієнтації».

Школярі дізналися багато корисної інформації про те,  як правильно вибрати професію та уникнути  помилок, а також познайомились з професіями майбутнього. Діти з цікавістю взяли участь в профдіагностичному опитуванні щодо своїх професійних схильностей та були запрошені до центру зайнятості на профдіагностичне обстеження за допомогою АРМ «Профконсультант».