16 вересня фахівчиня Костянтинівського МЦЗ Ольга Жданова провела методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи з працівниками Костянтинівського ЗЗСО № 2 І-ІІІ ст.

Учасники семінару обговорили сучасні підходи до вибору професії, планування професійної кар’єри протягом життя, ознайомились з комплексом соціальних послуг у сфері профорієнтації, які надає державна служба зайнятості.

Також спеціалістка з профорієнтації презентувала новий проєкт для успішного працевлаштування українців - "Освітній портал державної служби зайнятості", який допоможе молоді і безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання.

Для педагогів навчальних закладів гостро стоїть питання щодо професійного майбутнього випускників шкіл, тому під час семінару розглядались і питання ознайомлення молоді зі світом професій, правила вибору професії з урахуванням особливостей ринку праці, формування здатності зіставляти “образ Я” з вимогами професій до особистості, формування мотивації і психологічної готовності старшокласників до вибору професії.