Вибір майбутньої професії - важливий крок, що потребує виваженості, розсудливості, всебічного вивчення своїх бажань та вмінь, врахування потреб ринку праці.

16 лютого відбувся профорієнтаційний урок для учнів 8 класу загальноосвітньої школи № 24.

Захід розпочався з оголошення мети уроку. Фахівець з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості підкреслила важливість грамотного підходу до вибору професії, розповіла школярам про формулу «Хочу. Можу. Треба», ознайомила з затребуваними професіями міста та регіону, проінформувала про послуги служби зайнятості, зокрема, про роботу оновленого сайту Державної служби зайнятості, де всі бажаючі можуть пройти тестування на визначення професійної спрямованості та інших якостей, презентувала новітню розробку фахівців служби зайнятості – додаток на Android «Центр професійної орієнтації». Профконсультант зауважила, що сучасний ринок праці дуже мінливій, тож потребує від працівників розвитку додаткових навичок, опанування іноземних мов. Кожний учень отримав роздаткові інформаційні матеріали з цієї теми. В ході уроку діти пройшли тестування за допомогою анкети «Орієнтація» та визначили свої професійні схильності.

Наприкінці заходу, школярі отримали запрошення скористатися індивідуальними профконсультаційними послугами спеціалістів центру зайнятості.