21 лютого 2018 року спеціаліст Артемівського міського центру зайнятості взяв участь у черговому виїзному засіданні пересувного мобільного консультативного пункту (ПМКП) служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації, з метою проведення комплексної профілактично – просвітницької роботи з учнями навчальних закладів Бахмутського району на базі Іванівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області.

Спеціаліст з профорієнтації Артемівського міського центру зайнятості Оксана Мавріна ознайомила школярів з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі «ПрофКонсультант» та з міжнародною тестовою методикою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра». Також було акцентовано увагу старшокласників на актуальність проблеми торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці.
Окремим пунктом спеціаліст центру зайнятості презентувала мобільний додаток на андроїд «Центр професійної орієнтації», розроблений спеціалістами Донецької обласної служби зайнятості, за допомогою якого молодь може дізнатись про світ професій, навчальні заклади України та багато іншої цікавої інформації.
Випускникам була надана інформація про актуальні професії, які користуються попитом на локальному ринку праці Бахмута та Бахмутського району. Також спеціаліст звернула увагу школярів на соціальні послуги та можливості, які надає служба зайнятості учнівській молоді та можливість навчання на онлайн - платформах «Prometheus», «Lingva Skills».
Ця інформація допоможе школярам зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, яка дозволить самореалізуватися, обрати для цього форму та напрямок навчання та працевлаштуватися в подальшому в рідній країні.
Кожен учень отримав запрошення до центру зайнятості для проходження тестування яке допоможе молодій людині визначитися в житті в професійному плані.