Ким стати? Як обрати професію? Куди піти вчитися? Ці питання хвилюють школярів та їхніх батьків, починаючи з 8-го класу і до самого випуску зі школи. Відповіді на них традиційно допомагають школярам знайти спеціалісти Слов’янського міського центру зайнятості.

Нещодавно фахівцями з профорієнтації для старшокласників Слов’янської ЗОШ № 19 була організована онлайн-презентація навчального закладу «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету», що тимчасово перемістився до м. Кропивницький.

Під час заходу представниця коледжу провела віртуальну екскурсію по навчальному закладу та ознайомила присутніх зі спеціальностями та особливостями організації навчального процесу, умовами вступу та підготовкою до вступних іспитів. Вона підкреслила, що хоча виш спеціалізується на підготовці фахівців для авіаційної галузі, інші напрямки також є затребуваними в багатьох сферах ринку праці. Хлопці та дівчата розпитували спікера і про інші, значущі для них, фактори, як-то: вартість навчання, отримання стипендії, позанавчальна активність, подальше працевлаштування тощо.

«Не лише вибір професії, а й вибір навчального закладу впливає на ваш подальший розвиток та первинну професійну самоідентифікацію. І саме тому варто приділяти достатню увагу вивченню інформації про різні навчальні заклади, перш ніж подавати документи до першого ліпшого», – відмітила на закінчення фахівчиня центру зайнятості. І додала, що через відсутність належних умов для проведення традиційних ярмарків професій, подібні онлайн-презентації – найбільш зручне джерело об’єктивних і доступних відомостей про майбутній навчальний заклад.