В Новогродівській загальноосвітній школі №7 міським центром зайнятості проведено профорієнтаційний захід для учнів 11 класів. У зустрічі прийняли участь представники Прикордонної служби України в Донецькій області.

Заступник директора Новогродівського міського центру зайнятості Чернова Світлана звернула особливу увагу майбутніх випускників на важливість правильного вибору майбутньої професії та надала інформацію про актуальні на ринку праці професії та спеціальності. Також вона запропонувала переглянути відеоролик про Національну академію Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького у місті Хмельницький та про роботу Державного навчального закладу Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України.

В ході бесіди було наголошено, що бажаючі вступити до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького вже з 01.02.2018 року повинні звернутися до Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату для оформлення направлення на навчання. Крім того випускникам була надана інформація про умови прийому до вищих навчальних закладів України та їх нововведення у 2018 році.

Прикордонники ознайомили присутніх з особливостями та перевагами служби. Вони зазначили, що Державна прикордонна служба України є правоохоронним органом спеціального призначення з дуже розширеною структурою, в якій працюють люди з великим спектром спеціальностей та професій - це водії автотранспортних засобів, психологи, юрисконсульти, водолази, ветеринари, кухарі, експерти, бухгалтери, механіки, лікарі, лаборанти, інженери, кінологи, програмісти, моряки та багато інших.

Під час проведення заходу провідний фахівець з питань зайнятості Новогродівського міського центру зайнятості Тетяна Дьоріна надала інформацію про послуги служби зайнятості для випускників шкіл та інших учбових закладів, у тому числі з використанням інноваційних методів пошуку роботи. Також вона запросила всіх бажаючих виявити за допомогою сучасних методик свої здібності, професійні нахили та інтереси.

Всі учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування. Діти ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.