З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями,  на минулому тижні фахівцем Лиманського міського центру зайнятості разом з представником РФ Донецька залізниця проведено профорієнтаційний урок з учнями 8-х класів ЗОШ № 2 м. Лиман.

Школяри   отримали інформацію про стан ринку праці міста, актуальні професії, можливості професійного навчання за сприянням служби зайнятості. Під час уроку з учнями обговорювалися питання вибору професії, індивідуальної направленості та зацікавленості у своїй майбутній праці. Для цього була запропонована  формула оптимального вибору, що передбачає єдність трьох понять: «хочу – можу – потрібно», запроновано пройти он-лайн тестування за допомогою безкоштовного додатку до Android «Центр профорієнтації».

Представник Регіональної філії ознайомила школярів із різноманіттям залізничних професій, учбовими закладами, в яких можна отримати ці професії.

Такі заходи збагачують кожного учня досвідом, знаннями, надають можливість розглянути професійне самовизначення під різними кутами, з урахуванням різних точок зору.