31 жовтня 2018 року профорієнтаційний майданчик «Діти майбутнього» Слов’янського міського центру зайнятості «побував» в гостях у десятикласників ЗОШ № 17 з профорієнтаційним уроком з використанням ПАК «Профорієнтаційний термінал». Фахівець з профорієнтації Наталія Баженова ознайомила старшокласників з потребами сучасних роботодавців та ринком праці, тенденціями, що спостерігаються протягом останніх років у світі професій, і перспективами майбутнього.

Більшість з дітей вже визначилися з вибором, тому їх цікавило, наскільки актуальними є на сьогоднішній день обрані професії. У відповідь школярам був запропонований жовтневий «Барометр професій», який викликав жваве обговорення. Також фахівець з профорієнтації розповіла про Інтернет-платформу «Моя професія: профконсультаційна мережа» та можливість пройти комплексне тестування з метою визначення професійних цінностей, професійно важливих якостей ті здібностей.

Оскільки в школі функціонує програмно-апаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал», то значна частина заходу була присвячена саме роботі з ним. Учні змогли в котрий раз переконатися, що він містить безліч корисної та цікавої інформації про світ професій, навчальні закладі та ін.

Чекаємо тепер майбутніх випускників ЗОШ № 17 на екскурсію до Слов’янського міського центру зайнятості!