Відомо, що вибір професії - крок відповідальний, до якого потрібно ставитися свідомо, зокрема всебічно вивчати свої особистісні якості, схильності та уподобання, потреби в кадрах,  вимоги до професії.

В рамках реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації, 23 березня відбувся профорієнтаційний урок для учнів 9 класу ЗОШ №3 міста Краматорськ.

Під час зустрічі профконсультант Краматорського міського центру зайнятості розповіла присутнім про ситуацію на ринку праці регіону, повідомила про засоби та етапи вибору професії, застерегла від типових помилок, ознайомила з новітньою розробкою служби зайнятості – додатком «Центр професійної орієнтації», поінформувала про вимоги до сучасного працівника. Діти мали змогу подивитись відеоролики соціальної направленості та обговорити плани на майбутнє.

Всі учасники заходу отримали пам’ятки з електронними адресами ресурсів, на яких можна пройти онлайн-тестування. Діти були запрошені до центру зайнятості для проходження обстеження за допомогою спеціалізованого програмного комплексу та отримання індивідуальних консультацій фахівців.