Воєнні дії на території України стали справжнім викликом для економіки країни та спричинили чимало проблем у сферах бізнесу та зайнятості. Їх вирішення потребує комплексного підходу. З цією метою вже більше року успішно реалізується урядовий проєкт "єРобота". Він складається з чотирьох грантових програм, спрямованих на активізацію підприємницької діяльності та створення нових робочих місць.

10 серпня фахівці Донецького обласного центру зайнятості провели інформаційний захід для клієнтів, які зацікавлені у створенні чи розвитку власного бізнесу. Зустріч пройшла в рамках циклу «Коуч-майстерня».

Учасники дізналися про умови та процедуру отримання мікрогрантів, ключові елементи бізнес-плану та надали поради щодо його складання. Також учасники були поінформовані про можливості отримання необхідних знань на освітніх курсах центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Своїм досвідом отримання мікрогранту в рамках програми "Власна справа" поділилася підприємниця зі Слов’янська Галина Даниленко, яка займається пошиттям модельного взуття. Отримані кошти жінка витратить на додаткове обладнання для розширення свого бізнесу.

Окрім цього, учасникам розповіли про активні програми підтримки роботодавців і можливість отримання компенсаційних виплат за працевлаштування окремих категорій громадян.