20 вересня стартувала загальнообласна  декада зустрічей з підприємцями. На зустрічі запрошуються підприємці - початківці, які в 2019-2021 роках започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості.

У Бахмутському міському центрі зайнятості декаду розпочала онлайн зустріч з приватною підприємницею Оленою Сезоненко. Олена  має  великий  досвід роботи в сфері підприємництва. 3 2011 року вона працювала експертом з зовнішньоекономічних питань, а останні 5 років займалась навчанням з бізнес-планування та оцінюванням бізнес-ідей та бізнес-проектів підприємців Донецької області. Наприкінці 2019 року Олена вирішила відкрити  НUB - хостел «Live&Work».

Під час спілкування підприємиця розповіла учасникам заходу, з якими проблемами довелося стикнутися у веденні бізнесу. Через пандемію, нажаль успішно не вдалося реалізувати цей бізнес-проект. Але пані Олена завжди активна і цілеспрямована, і це допомогло переорієнтувати бізнес на надання консультаційних послуг у земельній реформі, тренінгову діяльність.

Під час онлайн-зустрічі директорка БМЦЗ Ірина Лещенко надала підприємиці інформацію про послуги державної служби зайнятості для діючого бізнесу. Також ознайомила з можливістю участі у бізнес-тренінгах «Навчальної програми із розвитку електронної комерції у Луганській, Донецькій, Запорозької та Херсонских областях» від програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал нагадав про послуги служби зайнятості, які сприятимуть розвитку бізнесу та в подальшому створенню нових робочих місць.