18 вересня 2018 року в  рамках роботи  соціально - психологічного тренінгового центру "Шлях до успіху" Бахмутського міського центру зайнятості відбувся тренінг для 12 осіб віком старше 50 років.

Під час тренінгу учасникам були надані психологічні рекомендації щодо подолання бар’єрів у працевлаштуванні, побудови стратегій активного пошуку роботи, а потім учасники тренінгу залучилися до інтерактивних дій.

 Вправа «Сліпий поводир»  допомогла учасникам семінару зрозуміти наскільки важливим є професійне самовизначення та конкретизація мети при пошуку роботи  та  стимулювала учасників замислитись про те,  чи вдало вони використовують свій  час, на що вони витрачають у своєму житті найбільше енергії, чи справді важливим чи не надто важливим речам приділяють увагу. Через інтерактивну вправу «Інвентаризація» учасники заходу розглянули можливість зміни професії та перекваліфікації, як ефективні шляхи виходу зі стану безробіття.

У підсумку мету тренінгу  - розширення професійних можливостей при працевлаштуванні осіб зрілого віку та опановування навичками само презентації було досягнуто, а  набуті  навички в найближчий час приведуть слухачів до довгоочікуваного працевлаштування.