15 грудня в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості  відбувся онлайн тренінг для безробітних. Шукачів роботи запросили до центру розвитку підприємництва. Обговорили планування власної справи. Діючи підприємці та соціальні партнери служби зайнятості теж долучились до участі в онлайн заході.

Профконсультанка Олена Бояринова знайомила слухачів з можливостями державної служби зайнятості щодо підтримки розвитку підприємницьких ініціатив населення. Мова йшла і про грантові програми від міжнародних організацій для мешканців Донецької області. Учасники отримали  рекомендації по пошуку грантодавців у мережі Інтернет.

Далі до заходу долучилась головна державна інспекторка Бахмутської державної податкової інспекції головного управління державної податкової служби у Донецькій області Наталя Бережна. Розглянули систему оподаткування та одноразове добровільне декларування. Також знайомились з порядком подання декларації і сплати збору з одноразового добровільного декларування. Дізнались про активи, які можна легалізувати та про ставки збору з одноразового добровільного декларування. Слухачів інформували про порядок отримання податкової знижки. Далі були розглянуті питання щодо легалізації праці та заробітної плати, зокрема про переваги роботодавців при використанні задекларованої праці.

На завершення вебінару слухачі отримали відповіді на запитання, які надсилали в онлайн чат протягом зустрічі.