12 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру Рух був проведений тренінг щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм.

В тренінгу прийняли участь  представники громадської організації «Український донецький куркуль»,  Тетяна Сушко та Костянтин Ігнатенко. Вони презентували свою організацію, в якій надають підтримку та консультації майбутнім «куркулям», розповіли та відповіли на питання, щодо участі у грантовій програмі.

«Місією громадської організації є надання підтримки підприємцям у різних галузях промисловості регіону завдяки об'єднанню для захисту інтересів, просування на ринку, розширення збуту, а також ефективної закупівельної і маркетингової діяльності.»,- зазначив Костянтин. Тетяна та Костянтин охоче ділились власним досвідом з присутніми, надавали поради  бажаючим ризикнути та стати бізнесменом або бізнесвумен.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості розповіли учасникам заходу про умови участі у проектах «МОМ», «Людина в біді» та «Данська Рада у справах біженців» та проведення конкурсного відбору у проекті «Український Донецький куркуль». Також  не оминули увагою і новітні технології, за допомогою яких надає послуги своїм клієнтам служба зайнятості. Учасникам заходу презентували он-лайн додаток «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва, переглянути посилання на джерела краудфандінгу та фандрейзінгу, актуальну інформацію про можливість дистанційного навчання тощо.

У дружній та творчій атмосфері відбувалось спілкування, під час якого учасники отримали теоретичні знання та практичні поради, а також відповіді на свої запитання, визначили шляхи щодо їх вирішення. Ніхто не пішов не отримавши вичерпні відповіді на свої запитання та поради щодо їх вирішення.

За індивідуальними консультаціями, для ефективного впровадження отриманих знань в реальне втілення своєї ідеї та написання бізнес-плану, можна звертатись до Центру розвитку підприємництва Мирноградського міського центру зайнятості каб. 6 або 7.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 19 вересня 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.