Умови призначення допомоги по безробіттю застрахованим особам за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування – саме за такою темою провели семінар для маріупольських роботодавців фахівці центру зайнятості.

Захід відкрила заступник директора – начальник господарського відділу міського центру зайнятості Марина Мациєвська, яка розповіла про вимоги законодавства щодо призначення допомоги по безробіттю застрахованим особам. Також фахівці центру зайнятості проінформували про механізм проведення розслідувань страхових випадків та обґрунтованості виплат матеріального забезпечення на випадок безробіття, вплив встановлених при проведенні перевірок розбіжностей на розмір та тривалість виплати допомоги по безробіттю, повідомили про відповідальність роботодавців відповідно до діючого законодавства.

В роботі семінару взяли участь представники департаментів Маріупольської міської ради та Маріупольського об'єднаного Управління ПФУ.

Крім фахівців центру зайнятості, актуальну інформацію та відповіді на запитання роботодавців надали представники Маріупольського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України.