6 червня на базі Консалтингового центру Маріупольського міського центру зайнятості  був проведений семінар-тренінг за участю підприємців - учасників проекту «Український донецький куркуль», які повторно прийматимуть участь у грантовій програмі. Метою зустрічі було підвищення конкурентоспроможності, виправлення попередніх помилок, покращення рівня обізнаності та посилення рівня підготовки до процедури захисту бізнес-планів, приведення до відповідності проектів критеріям відбору.

Запрошені до участі у тренінгу керівник Регіонального центру бізнес-навичок  Альона Куровська та успішний підприємець Олександр Патяк поділилися досвідом ведення бізнесу, актуальними бізнес-ідеями для отримання гранту, особливостями складання бізнес-планів.

Директор центру зайнятості Юрій Чуприн розповів присутнім про сприяння служби зайнятості розвитку малого та середнього бізнесу, проведення постійної інформаційної роботи щодо актуальних грантових програм, можливість отримання консультацій з питань умов участі у них.