12 лютого 2019 року в приміщенні Новогродівського міського центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему: «Роботодавцю – компенсація, безробітному (у тому числі з інвалідністю) – робоче місце та соціальні гарантії».

Під час семінару начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Северинець ознайомила присутніх з послугами Державної служби зайнятості, основними тенденціями на ринку праці, можливими шляхами співпраці.  Звернула увагу на новітні методи роботи з клієнтами, зокрема на засадах рекрутинга.

«Досвід останніх років свідчить, що співпраця з роботодавцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців, і перш за все – економічних. Саме тому, актуальним напрямком в роботі Новогродівського міського центру зайнятості з роботодавцями міста, який покликаний стимулювати їх на створення нових робочих місць, є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», - зазначила Алла Северинець.

Роботодавці ставили багато запитань на які отримали вичерпні відповіді фахівців на їх запитання.