У рамках діяльності Центру розвитку підприємництва  при  Мар’їнському районному центру зайнятості 16 травня відбувся щотижневий тренінг з основ бізнес-планування та доступу громадян до грантових програм «Створення життєздатних бізнес-планів,  з якими можливо взяти участь у грантових програмах» з метою надання всебічної підтримки підприємницьким ініціативам із залученням соціальних партнерів. На заході були  присутні як діючі підприємці, так безробітні, які тільки планують започаткувати власну справу.

Заступник начальника відділу активної підтримки Лариса Часник  розповіла присутнім про головні засади, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентувала увагу на якісній підготовці фінансового розділу, який визначає потребу в інвестиціях, передбачає джерела фінансування, розраховує строк окупності проекту, складає графік досягнення точки беззбитковості. Багато питань, які поставили присутні, стосувалися саме  процедури захисту бізнес-плану і жодного з них не залишилось без відповіді.

Начальник відділу роботи з роботодавцями Ксенія Федів  поінформувала присутніх про унікальну можливість участі у проекті «Український донецький куркуль», програмах Чеської неурядової організації «Людина в біді», ПРООН, Данської ради у справах біженців та інші. Вона наголосила, що в центрі зайнятості можна завжди отримати необхідну допомогу та консультацію з питань участі у грантових програмах Донецької області.