Всім давно відомо що діти – це наше майбутнє і дуже важливо підтримувати  здоровий організм наших дітей! Шкільний дієтолог гарантуватиме, що учні отримують харчування відповідно до їхніх особистих фізіологічних потреб і навчатимуть дітей правильно й збалансовано харчуватись.

Фахівець, який має цю професію, також допомагатиме підростаючому поколінню дотримуватися правильних норм харчування і вчитиме  їх робити це самостійно.

Професія дієтолога передбачає почуття відповідальності, хорошу пам’ять, доброзичливість, вміння спілкуватися з людьми, готовність до опанування нових знань. Дієтолог сам повинен випромінювати здоров’я та слідувати правилам здорового способу життя. Інакше його рекомендаціям просто не повірять.

Для успіху у своїй професії дієтолог повинен володіти знаннями терапевта, гастроентеролога. Необхідно добре розуміти закономірності обміну речовин в організмі, роботу травної системи. Знати склад основних харчових продуктів, уявляти, якою є їхня біологічна цінність і як вони впливають на організм при різних захворюваннях. Володіти методиками складання дієти.