12 червня провідним фахівцем Макіївського міського центру зайнятості Оленою Кисловською на базі мультимедійного центру «Грайлик» було проведено інтерактивну зустріч «Пізнай себе» (з напрямку «Захоплююча профорієнтація») для учнів  Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів (всього 35 хлопців та дівчаток, які відпочивають у пришкільному таборі). Цей захід відбувся в рамках культурного простору LESYA HUB, який створено в центральній міській бібліотеці ім. Л. Українки.

Юні учасники зустрічі проявили надзвичайну активність: вони не тільки називали знайомі професії, але й підкреслювали найважливіші якості тих людей, що їх обрали. Крім того, в процесі перегляду відеоролику-презентації професій школярі допитливо знаходили приховані невідповідності (наприклад, начальник – це не професія, а посада, вчений – вид діяльності тощо).

Кожен з учасників обрав собі професію, яка його приваблює. І, можливо, через декілька років подібний вибір не тільки стане для нього основним, а й дозволить досягти значної майстерності. Не викликає сумніву – місто Дружківка має всі підстави називатися Містом Майстрів, якщо в майбутньому на підприємства та в організаціі прийдуть такі креативні і зацікавлені спеціалісти.