На початку березня фахівці Волноваського районного центру зайнятості провели неймовірно цікаву та яскраву професіографічну екскурсію для старшокласників ЗОШ №7 до 11 Державного пожежно-рятувального загону.

Професія рятівник – одна з найбільш небезпечних, відповідальних та важливих у світі. У будь-який час доби рятувальнику потрібно бути готовим відправитись назустріч загрозі та небезпеці і, ризикуючи  життям, зробити все, щоб звільнити людину з біди. Стереотипно прийнято вважати, що ця професія суто чоловіча, але у рятувальній службі можуть знайти себе і жінки.

Під час екскурсії підлітки ознайомились з правилами пожежної безпеки, дізналися багато нового про роботу рятувальників, побачили та протестували власноруч запособи гасіння пожеж, дослідили транспорт спеціального призначення. Пожежники розповіли учням,  як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, що від їх швидкості і злагоджених дій команди залежать життя людей.

Найяскравіші враження впродовж заходу у дітей залишили відвідини гаража з технікою та спеціальним устаткуванням. Тут школярі роздивилися форму, в яких працюють пожежні, отримали ексклюзивні фото поруч з обладнанням та технікою. Рятувальники поділились з дітьми інформацією про специфіку роботи та відповіли на питання.

Наприкінці зустрічі фахівці служби зайнятості почули емоційні відгуки від учнів та вчителів з пропозицією подальшої співпраці щодо професійної орієнтації школярів.