Підприємці міста Бахмут та Бахмутського району стали учасниками тренінгу з бізнес-планування, який відбувся 16 травня у Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва. В заході взяли участь начальник Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Марина Юхно та головний державний інспектор відділу реєстрації та обліку платників управління обслуговування платників Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС Інна Лебединська.

Присутнім презентували проект "Український донецький куркуль", програми з бізнес-грантування, які пропонують соціальні партнери служби зайнятості, спрямовані на створення та розширення власного бізнесу. Марина Юхно детально ознайомила присутніх з переліком необхідних документів та умовами щодо участі у проекті "Український донецький куркуль", розповіла про пріоритетні напрямки діяльності, на які спрямоване фінансування програми. Вона зауважила, що цього року за умовами конкурсу бізнес-проекти повинні містити інноваційні ідеї.

Інна Лебединська зосередила увагу присутніх на актуальних питаннях щодо реєстрації підприємницької діяльності, вибору системи оподаткування та порядку подання звітності до податкової інспекції.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бахмутського міського центру зайнятості Роман Коновал ознайомив присутніх з додатковими фінансовими стимулами, які служба зайнятості пропонує роботодавцям, що приймають на роботу зареєстрованих безробітних громадян на нові робочі місця та внутрішньо переміщених осіб на умовах строкових трудових договорів.

Тренінги з бізнес-планування, на яких можна дізнатися про акутальні грантові програми підтримки бізнесу, проходять у Бахмутському міському центрі зайнятості кожну середу з 10-00 до 13-00 год.