У Олександрівському районному районному центрі зайнятості на постійній основі діє Консалтинговий центр з розвитку підприємництва. Відвідавши такий центр, клієнти служби та всі, хто бажає започаткувати власну справу або вже є діючими бізнесменами, мають змогу отримати від фахівців служби зайнятості та їх соціальних партнерів безкоштовні якісні консультації з питань організації та ведення підприємницької діяльності, бізнес-планування, правового регулювання підприємницької діяльності, управління фінансами і кредитування, оподаткування, трудового законодавства, тощо.

Діяльність Консалтингового центру має на меті надати суттєву допомогу тим, хто тільки планує відкрити власну справу, а для діючих підприємців це – шанс отримати корисні поради та підвищити успішність бізнесу, розглянути можливість створення нових робочих місць, та покращити тим самим економічний клімат району.

28 березня консультаціями фахівців скористались 4 особи. Координатор  центру розвитку підприємництва Любов Ситник запропонувала учасникам заходу участь в грантових проектах «Сприяння відбудови та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» (People in need).

Служба зайнятості робить все можливе, щоб підтримати майбутніх підприємців, надає якісні адресні послуги та повний комплекс профорієнтаційних послуг.