Цьогоріч для школярів міста Бахмут традиційно працюють пришкільні літні табори. Саме час літнього відпочинку учнів фахівці державної служби зайнятості використовують для проведення профорієнтаційної роботи, яка робить дозвілля школярів емоційно привабливим, задовольняє потребу дітлахів в новизні вражень, творчій самореалізації та прояві активності в різноманітних формах.

Триває профорієнтаційна робота Бахмутського МЦЗ в пришкільних таборах, коли в ігровій формі учні подорожують світом професій. 13 червня 2018 року фахівці відвідали табір «Сонячна країна» ЗОШ №. Хлопчиків та дівчаток ознайомили актуальними на сьогодні професіями, презентували професіографічні паспорти популярних професій: фельдшер, художник - модельєр, журналіст. Діти змагались в знанні назв професій у вправі «Професія на літеру». Особливо їм сподобався конкурс «Пантоміма», де необхідно було виявити себе та за допомогою рухів та жестів показати ту чи іншу професію. Пізнавальні та ігрові вправи спонукали дітей бути активними, а найбільш активні учасники отримали маленькі заохочуючі призи за свої старання.

Учасники заходу віддячили за незвичайні форми проведення часу - діти за цікаві конкурси щодо світу професій, а педагогічні працівники 
- за цікавий захід, який розширяє кругозір дитини, та запросили до подальшого співробітництва. То ж попереду ще багато цікавих профорієнтаційних зустрічей!