22 березня 2018 року в рамках роботи Консалтингового центру Мирноградського міського центру зайнятості Покровською Лігою ділових та професійних жінок був проведений тренінг «Соціальне підприємництво, як спосіб об'єднання громади» для підприємців, для осіб, які планують організувати власний бізнес, для представників виконавчої влади, громадських організацій та соціальних служб міста.

Тренер проекту, бізнес-тренер, кандидат філологічних наук Оксана Писарева зазначила: «Соціальне підприємництво динамічно розвивається в європейських країнах, вирішуючи проблеми безробіття, соціального захисту, громадського залучення тощо. Головна місія соціального підприємництва – приносити користь суспільству.»

Учасники заходу за допомогою інтерактивних вправ проаналізували розвиток соціального підприємства в громаді, обговорили в групах та презентували способи взаємодії громади, відмітили переваги соціального підприємництва та перспективи його розвитку. Дійшли висновку, що соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки соціального підприємства спрямовуються головним чином на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, тому не вважається благодійною організацією. Воно поширюється на такі галузі, як освіта, охорона навколишнього середовища, боротьба з бідністю, захист прав людини тощо.

«Це бізнес з соціальною метою, який дійсно є інноваційним та дієвим способом вирішення соціальних проблем суспільства», - підсумувала начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Майборода.

Головна мета даного заходу досягнута: у учасників сформовано уявлення про соціальне підприємництво, визначені успішні кейси соціального підприємництва в Україні та перспективне коло соціальних проблем для соціального підприємництва в нашому регіоні.

Ми дуже дякуємо всім, хто долучився до участі у тренінгу і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в цьому напрямку.