07.11.2018, з метою підбору кадрів, до рекрутера Волноваського районного центру зайнятості Тетяни Квасової завітала директор з персоналу ПРАТ «ВАВК» Яна Загоркова. Приватне Акціонерне Товариство «Великоанадольський вогнетривкий комбінат» займається виробництвом вогнетривів. 
Вже довгий час триває плідна співпраця між фахівцями центру зайнятості та спеціалістами з підбору персоналу для підприємства. За допомогою в укомплектуванні посади механіка залізничного цеху звернулися і зараз. У ході зустрічі обговорили умови праці, вимоги до кандидатів та шляхи укомплектування вакансії. 
У першу чергу, були переглянуті кандидатури з числа безробітних, які знаходяться на обліку у Волноваському районному центрі зайнятості та резюме шукачів роботи, наявні у базі рекрутера. З метою прискорення укомплектування вакансії, фахівці центру зайнятості запропонували розмістити також оголошення про вакансію на сайті « rabota.ua », співпрацю з яким нещодавно розпочав Волноваський районний центр зайнятості. Позитивний досвід співпраці вже напрацьовано, з початку жовтня працевлаштовано 15 осіб за різними професіями.

Сподіваємося, що цього разутакож проведені заходи щодо пошуку претендента на посаду механіка залізничного цеху для ПРАТ «ВАВК» допоможуть якнайшвидше знайти підходящу кандидатуру та укомплектувати вільне робоче місце.