З метою стимулювання  підприємницьких ініціатив 17 травня  в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено засідання Консалтингового центру за участю Данської ради у справах біженців, відділу економіки Мангушської райдержадміністрації . У заході взяли участь підприємці-початківці Воздвіженська Н.Ю., Данілова Н.Ю., Бодня О.Ю. , безробітні, які  планують майбутню підприємницьку діяльність, в т.ч. внутрішньо переміщені особи та підприємець Трофімов А.М., учасник проекту «Український донецький куркуль».
        Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна  ознайомила діючих та майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливостями отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць , в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. 
       Представник Данської ради у справах біженців Оксана Бондаренко розповіла про діючі грантові програми Данської ради, можливість отримання грантів на започаткування малого та середнього бізнесу, грантів на започаткування мікро бізнесу, та грантів на професійне навчання. Також, вона наголосила на важливості виявлення ініціативності та наполегливості громадян, що є запорукою успішного ведення власного бізнесу.

     Начальник відділу економіки Віра Смолій надала вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування,  основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів проекту «Український донецький куркуль». 

       Підприємець Андрій Трофімов поділився досвідом участі у проекті «Український донецький куркуль» та перспективами реалізації бізнес-проекту .