З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 12 вересня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування  для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової  програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.             

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси участі у  проекті «Український донецький куркуль».  Присутнім на зустрічі була представлена платформа онлайн-навчання «Промітеус», онлайн додаток «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android та відеопосібник для складання бізнес-планів, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва.

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна  зазначила, що в  сучасних  економічних умовах  мале підприємництво дає можливість більш раціонально використовувати трудові ресурси, орієнтувати безробітних на самозайнятість шляхом відкриття власної справи. Підприємництво допомагає вирішувати проблему зайнятості населення, створює нові робочі місця, сприяє зниженню рівня безробіття та оживляє ділову активність громадян. 

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність.