7 листопада 2018 року в рамках роботи Консалтингового центру (Центр розвитку підприємництва) відбувся тренінг з навчання основам бізнес-планування із залученням соціальних партнерівна платформі Молодіжного центру Рух. В тренінгу прийняла участь  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Наталія Маслова.

«Основною метою започаткованих бізнес-тренінгів, є надання практично-орієнтованих послуг, маючих прикладне значення та полегшуючих «шлях підприємця» до участі і перемоги у грантових програмах»,- зазначила заступник директора Галина Лагуніна, відкриваючи захід.

В заході прийняв участь  учасник грантової програми «МОМ», Володимир Яроцький, який поділився досвідом та враженнями від участі у проекті: «Пошук і отримання гранту – досить непросте завдання, однак гроші з неба взагалі не падають. Так що, якщо у вас є цікава, нестандартна, а головне – економічно обґрунтована ідея, можна спробувати отримати на її реалізацію спонсорські гроші.»

З  присутніми були розглянуті аспекти розробки бізнес-планів, розставлені акценти на якісній підготовці саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості.

Для ефективного впровадження отриманих знань в реальне втілення своєї ідеї та написання бізнес-плану цього тижня звернулись 11 осіб.

Запрошуємо на наступну зустріч бізнесменів, підприємців-початківців та всіх бажаючих створити власну справу, яка відбудеться 14листопада 2018 року о 10 годині!

Довідки за : телефоном (06239)7-60-11; Skype– mirnogradcz.