З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору) 4 вересня Мангушський районний центр зайнятості провів тренінг щодо основ бізнеспланування. 

У заході взяли участь   безробітні громадяни та  підприємці, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва та  начальник відділу економіки РДА Віра Смолій.

Заступник директора районного центру зайнятості Ольга Джеломанова ознайомила майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. 

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнеспланування, дізналися про основні вимоги та нюанси складання бізнеспланів. Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантових проектах. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес з цікавістю  поспілкуватися з запрошеними фахівцями, ставили запитання до кваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для успішного ведення підприємницької діяльності.