Від початку року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 23 різнопланових інформаційних заходи, 2 з яких присвячені молоді на сучасному ринку праці та вибору професії.

5 березня у Мангушському Центрі дитячої творчості відбувся профінформаційний груповий захід для молоді, в тому числі учнівської. В заході взяли участь 25 осіб, серед яких учні 5-11 класів.

Метою заходу була допомога у визначенні професійних схильностей та вибору професій, надання інформації щодо існуючих навчальних закладів, ознайомлення з послугами служби зайнятості, популяризація робітничих професій.

 Під час заходу присутні були ознайомлені з відеопрезентаціями «Професії майбутнього», «Атлас нових професій» та з програмою «Центр профорієнтації». Спеціалістом з профорієнтації  Інною  Курпе було проведено психодіагностичне тестування з учнями 9-11 класів, для визначення професійних здібностей та вподобань школярів.

Зустріч пройшла у затишній, доброзичливій середі. Наприкінці заходу усі присутні мали змогу отримати відповіді на запитання щодо вибору професії, актуальності її на сучасному ринку праці нашого регіону та України, ознайомитись з інформацією про навчальні заклади нашого регіону, та професії (спеціальності), за якими можна здобути освіту.