Від початку року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 3 інформаційно-консультаційних заходи для внутрішньо переміщених осіб, у яких взяли участь 42 безробітні особи та соціальні партнери центру зайнятості, такі як: Управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Мангушське бюро правової допомоги, Управління пенсійного фонду у Першотравневому районі та Данської ради у справах біженців.

22 березня у Мангушському районному центрі зайнятості був проведений профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб за участю Данської ради у справах біженців. У заході взяли участь 8 безробітних з числа ВПО.

Відкрила захід директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна, яка надала інформацію про послуги служби зайнятості внутрішньо переміщеним особам та представила гостей заходу.

Представник Данської ради у справах біженців Оксана Бондаренко розповіла про діючі грантові програми Данської ради, можливість отримання грантів на започаткування малого та середнього бізнесу, грантів на започаткування мікро бізнесу, та грантів на професійне навчання. Також, вона наголосила на важливості виявлення ініціативності та наполегливості громадян, що є запорукою успішного ведення власного бізнесу.

Наприкінці заходу учасники мали змогу отримати відповіді на запитання щодо умов участі у грантових програмах, строків подання документів, можливостей отримання юридичної допомоги для врегулювання питань з аліментами, пенсією, допомогою при народженні дитини, невиплатою заробітної платні, порушенням трудових прав, правом власності, та іншими правовими питаннями.