31 жовтня фахівці Добропільського міського центру зайнятості провели навчальний семінар в рамках роботи Центру розвитку підприємництва у підприємця Руслана Гомана, який є власником «АКВАЧИСТКИ».

Руслан плідно співпрацює зі службою зайнятості, надаючи роботу безробітним. Руслан є переможцем Проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, створено 6 нових робочих місць з них 4 за сприянням служби зайнятості, шляхом надання компенсації єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Підприємець  розповів учасникам заходу про те, що ідея повинна базуватись на принципі: знайти потребу та задовольнити її. На жаль, у світі так багато класних ідей, які через брак знань та досвіду так і не перетворюються на успішні. Хоча і ті підприємці, які точно знають, що робити, часто, прагнучи реалізувати свою ідею якнайшвидше, не приділяють належної уваги підготовчому етапу. Руслан підкреслює, що важливо без поспіху обдумувати структуру майбутнього проекту, вивчати цільову аудиторію, проводити сегментацію ринку.

Захід відвідали   9  осіб, з них 2 діючих підприємця.

Наступна зустріч діючих бізнесменів, підприємців-початківців та  бажаючих започаткувати власну справу відбудеться 7 листопада 2018 року о 10:00 год. Довідки за телефоном (06277) 2-88-45