Сучасно, модно та красиво вдягатися – природне бажання кожної людини.

Професія «швачка» - це та професія, яка дозволяє нам здійснювати ці бажання. Швацький процес дуже цікавий та творчий процес, а в нашому регіоні ця професія є затребуваною.

8 лютого учні дев’ятикласники загальноосвітньої школи №26 прийняли участь у Професіографічній екскурсії на ТОВ “КРАМСТАЙЛ” (ПАТ “ШВЕЯ”), яку організували фахівці Краматорського міського центру зайнятості в рамках співпраці з підприємством.

Пізнавальну екскурсію по цехам провела начальник відділу кадрів Тетяна Щербина. Спочатку хлопцям та дівчатам було запропоновано відвідати розкрійний цех. Начальник цеху Світлана Бавовникова докладно розповіла про процеси, які відбуваються в цеху, а учні мали змогу на власні очі спостерігати за роботою фахівців.

Наступним цехом був швацький. Увагу дітей привернула велика кількість різних за кольором та фактурою тканин. Також школярі відвідали експериментальний цех, де їх познайомили з копіткою роботою конструкторів одягу.

Питання присутніх були досить цікаві, наприклад, чи можливо пошити одяг нестандартного розміру, наприклад 70-го, на що Тетяна Щербина відповіла: “Так у нас бувають різні замовлення. Щодо великих розмірів, іноді замовляють навіть по одній-дві одиниці. Все можливо, замовлення виконуємо”.

Діти були щиро вдячні організаторам за цікаву та корисну професіографічну екскурсію, за можливість навіч спостерігати використання сучасних технологій при виготовленні модного та повсякденного одягу. А отримана інформація дасть їм змогу вже в юному віці замислитися над вибором майбутньої професійної діяльності.