23 травня в рамках роботи Центру розвитку підприємництва у Лиманському міському центрі зайнятості відбувся черговий тренінг з основ бізнес-планування для бажаючих започаткувати власну справу та для вже діючих підприємців.

У заходи взяли участь головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі Лиманської міської ради Ірина Сабініна, економіст обліково-інформаційного центру Альона Калиновська та переможець проекту «Український донецький куркуль» Євген Оберемок.

Директор центру зайнятості Тетяна Єрьоменко ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці міста Лиман та Лиманської ОТГ, послугами  Консалтингового простору та новітніми розробками служби зайнятості, зокрема онлайн-додатком Центр розвитку підприємництва, вона зазначила, що такі заходи проводяться задля сприяння підприємницькій ініціативі.

Переможець  проекту «Український донецький куркуль» акцентував  увагу присутніх на тому, що треба серйозно ставитись до складання бізнес-плану, наголосив, яким саме моментам треба приділити найбільшу увагу, та поділився своїми враженнями від участі у конкурсному відборі.

Відповідні тренінги, завдяки яким можна отримати вичерпні консультації з  бізнес-планування, проводитимуться і надалі щосереди у приміщенні Лиманського центру зайнятості о 10-00 год.