Хтось вважає що підприємництво це зайва відповідальність та багато клопоту. А для інших - це можливість реалізувати свої ідеї та вміння.

Саме для тих, хто шукає можливість відкрити власне підприємство, діє програма "Український донецький куркуль", яка надає фінансову підтримку для вже діючих підприємців та осіб які прагнуть відкрити власну справу.

Сьогодні 19 вересня 2018 року у Лиманському міському центрі зайнятості відбувся семінар-тренінг щодо основ бізнес-планування , який проходить як для осіб які перебувають на обліку в центрі зайнятості, так і для  діючих підприємців.

Гостями заходу були представник головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області Ольга Шепель та переможець проекту «Український донецький куркуль» Сергій Пєсков.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Грищенко розповіла про компенсаційні виплати Державної Служби Зайнятості для роботодавців за працевлаштування безробітних осіб. Надала інформацію, про умови участі у регіональній програмі «Український Донецький куркуль», які документи для цього необхідні, розповіла про етапи участі у грантовій програмі, а також проінформували про особливості складання бізнес-планів, розповіла про підприємців які вже перемогли та отримали свою фінансову допомогу. Ольга Шепель розповила про подання звітності та сплати податків..

Підприємець розповів про свій бізнес, пояснив, які розділи обов’язково мають бути описані в бізнес-плані.

Захід пройшов цікаво, кожний з присутніх отримали корисну інформацію, обговорили свої ідеї та поділились своїми враженнями.