В рамках роботи «Консалтиногового центру» у Лиманському міському центру зайнятості 07.11.2018року відбувся черговий тренінг щодо основ бізнес-планування, який проходить  для осіб що перебувають на обліку в центрі зайнятості  і для  діючих підприємців. На заході були представники Лиманської міської ради, Бахмутьско-лиманского управління пенсійного фонду, головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області та  АТ "Ощадбанк".

На заході було обговорено багато питань стосовно  відкриття власної справи, кредитування, оподаткування, створення нових робочих місць, умови участі у проекті з надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва та питання щодо складання бізнес-плану. Проведена демонстрація історій успіху переможців проекту області та запропоновано ознайомитись з інформацією по переможцях Лиманської об'єднаної територіальної громади.

Усі представники державних органів наголошували на легалізації трудових відносин та сплаті внесків за роботодавців та найманих осіб.

Спеціалісти центру зайнятості проінформували присутніх про соціальні послуги, яки служба зайнятості пропонує безробітним особам та роботодавцям навчання, виплата одноразової допомоги по безробіттю, компенсації  роботодавцям які приймають на роботу зареєстрованих безробітних громадян на нові робочі місця та внутрішньо переміщених осіб.

Учасники були ознайомлені з онлайн додатком до Android «Центр розвитку підприємництва», з можливістю онлайн навчання курсу «Підприємництво» за допомогою громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», також були ознайомлені з діючими міжнародними грантовими проектами.

Тренінг щодо бізнес-планування проводиться щосереди у приміщенні Лиманського МЦЗ о 10 годині, запрошуємо бажаючих.