В  Консалтинговому центрі Мар’їнского районного центру зайнятості  26 грудня 2018 року відбувся  тренінг з основ бізнес-планування. В заході взяли участь  представники  Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області,  управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації та підприємець Олена Лисенко.

Учасникам тренінгу презентували грантові програми Чеської  неурядової гуманітарної організації «Людина в біді»,  Данської ради у справах біженців, Міжнародної організації з міграції та  Проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації.

Начальник відділу по роботі з роботодавцями  Ксенія Федів  ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мар’їнського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила фахівець центру зайнятості Лариса Часник.

Власним досвідом ведення бізнесу поділилася підприємець  Олена Лисенко.

Відповідні заходи проводяться щосереди в Мар’їнському районному центрі зайнятості з 10 до 13 години.