У  Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості  16 травня відбувся тренінг з питань бізнес-планування та доступу до грантових програм.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Тетяна Яцура,  яка   представила тренера з написання бізнес проектів Владислава  Бурховецького,  голову громадської організації «Молодіжний центр «Творці історії».

 Досвід Владислава виявися присутнім цікавим, тому що він багаторазово брав участь у написанні бізнес-заявок та соціальних проектів. Під час тренінгу учасники розглянули психологічні аспекти бізнес-планування, структуру бізнес-плану, ресурси грантових програм. Найбільшу увагу викладач приділив  складанню фінансового розділу, плану руху грошових коштів та бюджету проекту.

Чимало  запитань було поставлено фахівцю Добропільської податкової інспекції Олександрі  Васютченко,  яка ознайомила присутніх з системами оподаткування та перевагами і відмінностями кожної з них.

Представник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анастасія Толкунова розповіла про умови  надання фінансової підтримки переможцям проекту «Український донецький куркуль». 

Наступна зустріч відбудеться 23 травня о 10 год.