У Дружківці з 18 квітня стартувала програма навчання основам бізнес-планування, яка проходить в центрі розвитку підприємництва на базі Макіївського міського центру зайнятості.

Починаючи з 18 квітня щосереди з 10 до 13 годин в нашому консалтинговому центрі буде проходити навчання з написання бізнес-планів.

Програма спрямована на сприяння розвитку малого, середнього бізнесу та самозайнятості серед населення міста та людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. На придбання тих знань, які будуть корисні тим, хто збирається заснувати свою справу або прийняти участь у грантовій програмі «Український донецький куркуль».

Запрошуємо взяти участь всіх бажаючих отримати знання і корисні навички в бізнес-плануванні і підвищити власний рівень конкурентоспроможності в сфері самозайнятості.

Заходи проводяться в рамках цієї програми, допоможуть Вам отримати нові знання від бізнес-тренерів, психологів, представників партнерських державних та міжнародних організацій та успішних підприємців, що дозволить придбати ще й нові бізнес-контакти.

Перше навчання відбулося в форматі «рівний - рівному». Своїм досвідом ділилася успішна талановита жінка Вікторія Опаренко, якій вдалося створити невеликий бізнес з нуля в Дружківці. Свої оригінальні роботи з застібок-блискавок майстриня спочатку роздавала рідним і подругам. Потім вирішила спробувати робити подібні речі для продажу. Сьогодні вона освоює вже американську платформу для хендмейд Etsy.

«Конкуренція там дуже висока, але одночасно хороший стимул для розвитку, для пошуку нових ідей, для відточування майстерності. Доводиться підлаштовуватися під ринок, традиції і покупця. Це приносить неоціненний досвід і дає можливість розвитку »- підвела підсумок зустрічі Вікторія.