В рамках роботи «Центру розвитку підприємництва» в Олександрівському районному центрі зайнятості 19 вересня 2018 року відбувся черговий тренінг щодо основ бізнес-планування, який проходить, як для осіб які перебувають на обліку в центрі зайнятості, так і для  діючих підприємців за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі Олександрівської райдержадміністрації Світлани Голуб, головного державного інспектора Олександрівського відділення Добропільської об`єднаної податкової інспекції Лілії Овдієнко та ФОП Редько А.Г. Цього тижня у тренінгу прийняли участь 11 осіб.

Цього тижня учасників заходу цікавили питання: Як знайти Ідею для Бізнесу та створити Ідеальний Продукт? Як створити успішний бізнес з нуля і без грошей? Гранти для бізнесу.

В рамках центру розвитку підприємництва фахівці допомагають всім бажаючим в підготовці заявок на конкурси, які передбачають отримання фінансових ресурсів (кредитів, грантів, краудфандінгу і т.д.); надають можливість учасникам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності виробити бізнес-ідею; розглянути бізнес-ідеї, які можна втілити з мінімально доступним стартовим капіталом.